DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 200 ZŁ

WIELE WZORÓW W LIMITOWANYCH ILOŚCIACH

Personalizacja

Przed pierwszym użyciem podkładki należy ją spersonalizować – podkładka ma być dostosowana do konkretnej osoby – jej nadgarstka.

Jak rozpocząć pracę z com4tclick®:

Układamy podkładkę szerszą częścią (tą z większym wycięciem) skierowaną w stronę myszki.
Szersze wycięcie zrobione jest specjalnie dla ruchów dłoni (w prawo i w lewo) umieszczonej na myszce. Prawidłowe ułożenie dłoni na podkładce: umieszczamy podstawę dłoni z całym nadgarstkiem na środku podkładki, tak aby mysz złapać częścią wewnętrzną dłoni i palcami.
Aby dostosować wysokość podkładek do swojej dłoni i nadgarstka należy ułożyć swoją dłoń na swojej myszce, położyć całe przedramię wraz z łokciem na blacie. Układ kostny powinien być ułożony równolegle do blatu. Podkładka ma za zadanie wypełnić tylko i wyłącznie pustą przestrzeń, która pojawi się pomiędzy blatem a podstawą dłoni i nadgarstkiem. Podstawa dłoni z nadgarstkiem ma leżeć neutralnie i komfortowo – ani nie za nisko (z wygięciem w nadgarstku do blatu), ani nie za wysoko (z wygięciem do góry). W podkładkach jest więcej wkładu niż będzie potrzebne, należy odsypać tyle ziaren, aby uzyskać to „wypełnienie pustej przestrzeni”.
Wrażenie z używania podkładki powinno być takie, że zapominamy, iż coś jest pod nadgarstkiem – czyli ergonomiczne, neutralne.

Poniżej pokazano złe oraz prawidłowe ułożenie dłoni, nadgarstka i przedramienia na podkładce

Bestsellers:
Twój koszyk 0
OSTATNIO PRZEGLĄDANE 0