DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 200 ZŁ

WIELE WZORÓW W LIMITOWANYCH ILOŚCIACH

Dla Firm

Ergonomiczne podkładki pod nadgarstek Com4tclick® – Inwestuj w zdrowie i komfort pracy z myszką!

Zaopatrz się w ekologiczną podkładkę pod nadgarstek Com4tclick® i ciesz się komfortem pracy z myszką na co dzień. Wykonana w Polsce z najwyższą starannością, nasza podkładka pod nadgarstek nie tylko jest ekologiczna, ale także posiada rekomendację instytutu fizjologii pracy oraz ergonomii instytutu medycyny pracy.

Dla kogo jest nasza oferta:
Nasza oferta skierowana dla firm świetnie sprawdza się nie tylko jako odpowiednie wyposażenie miejsca pracy i zapewnienia komfortowej atmosfery w zdrowym i zadowolonym zespole. Wszystkie nasze realizacje na zlecenie są wykonywane z myślą o partnerach, klientach firm. Logo Twojej firmy oraz adres strony internetowej dosłownie w każdej chwili jest „pod ręką” osoby, która korzysta z Com4tclick’a. Podkładka pod myszkę dla firm to idealny prezent dla pracownika, zapobiegający sytuacji, w której musi wziąć zwolnienie lekarskie z powodu bólu nadgarstka. Dzięki temu, współpraca może przebiegać jeszcze bardziej pomyślnie.

Personalizacja poduszki:
Jesteśmy w stanie dostosować nasze podkładki pod nadgarstek poprzez umieszczenie na nich naszywki z logo Twojej firmy, nazwą firmy oraz adresem internetowym witryny. Możemy także przygotować dedykowany wzór lub materiał poduszeczki, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. To doskonały sposób na promocję marki w codziennej pracy użytkowników.

Com4tclick® – innowacyjne, ekologiczne i designerskie rozwiązanie: Com4tclick® to nie tylko innowacyjne rozwiązanie ergonomiczne, ale także ekologiczne i designerskie, które przynosi korzyści zarówno dla użytkowników, jak i partnerów biznesowych. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy i dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb.

Bestsellers:
Twój koszyk 0
OSTATNIO PRZEGLĄDANE 0