W najbliższy weekend, czyli w dniach 18 i 19 listopada w Warszawie odbędą się nowe targi mody, designu i sztuki.
Będzie to pierwsza edycja targów pod nazwą „Projekty – 100% Oryginał” (www.targiprojekty.pl).
Całość wydarzenia ujrzy światło dzienne w miejscu o charakterze wyjątkowo dopasowanym do idei przedsięwzięcia w centrum konferencyjnym w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56. Miejsce zawdzięcza wybór swoim wybijającym się ponad konkurentów atutom plastycznym, architektonicznym i funkcjonalnym. Targi Projekty – 100% Oryginał będą rozgrywać się w budynku doprawdy oryginalnym. Podkreśli to ducha eventu, a ten pozostaje konsekwentny i przyświeca mu hasło #WybierzOryginał.
Mówimy tu o konsekwencji w promowaniu produktów oryginalnych i równie słusznym zniechęcaniu do podróbek. Podczas targów ujrzymy tę słuszność na własne oczy, a wszystko to dzięki obecności wyselekcjonowanych projektantów i artystów, którzy przeprowadzą nas przez proces twórczy mody, designu i sztuki. Rozpracują autentyczność projektów, udowadniając naocznie dlaczego jest ona tak istotna. Wszystko to w celu uświadomienia, co oprócz oczywistego niesmaku niesie ze sobą wszechobecność atrap.
Kryterium doboru marek i artystów biorących udział w Targach Projekty – 100% Oryginał był niewątpliwie aspekt autentyczności procesu tworzenia. Marki zostały sprawdzone pod kątem procesu produkcji w Polsce lub zagranicą. Ponadto biorący udział w wydarzeniu wystawcy nie robiliby tego, gdyby nie byli pewni swoich produktów. W ofercie targów będzie można odnaleźć świetnej jakości ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także buty, torby, biżuterię i dodatki modowe. Wiele miejsca zostanie poświęcone nie tylko modzie damskiej i projektom dziecięcym, ale również stylowi męskiemu. Na targach wyjątkową ofertę dla panów przygotują projektanci butów, marynarek, koszul, krawatów, muszek i innych dodatków tworzących męski szyk.

Druga część tematyczna targów dotyczy sztuki i designu, który przeplata się z modą i niejednokrotnie jest dla niej źródłem inspiracji.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wiele miejsca na targach zajmą kolekcje malarstwa i grafik będące zyskującym elementem imprezy, jednocześnie dostarczając satysfakcji osobom o wysublimowanym guście, odważnym podejściu do kształtowania swojego otoczenia oraz wystroju wnętrz.
Targi Projekty – 100% Oryginał / 18-19 listopada (w godz. 11:00-19:00)
Biblioteka Uniwersytecka, ul. Dobra 56/66, Warszawa
com4tclick® zaprasza, wstęp wolny.
Więcej informacji: www.targiprojekty.pl
Wydarzenie na Facebook’u: www.facebook.com/events/1954992804820872