Com4tclick będzie brał udział w premierowej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
REHexpo  to targi poświęcone rehabilitacji medycznej oraz społecznej i zawodowej. Wystawcy zaprezentują sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej. Podczas wystawy odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące skupiające uwagę głównie wokół tematyki z zakresu fizjoterapii, osteopatii, lecznictwa uzdrowiskowego i inżynierii biomedycznej.
Osoby, które odwiedzą  Expo Silesia w dniach 20-21 kwietnia będą mogły skorzystać z wielu bezpłatnych badań i konsultacji. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia zorganizuje akcję „Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy”, w ramach której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przeanalizować strukturę ciała i przebadać wzrok. Z kolei firma „Koordynacja” poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci i dorosłych. W trakcie wydarzenia, pod hasłem „Niepełnosprawni za kierownicą”, będzie można również skorzystać z porad dotyczących możliwości kierowania pojazdami przez osoby niepełnosprawne i zapoznać się z różnymi wariantami adaptacji pojazdów do potrzeb klienta z niepełnosprawnością.
Ponadto podczas REHexpo odbędzie się branżowa konferencja naukowa, liczne wykłady i panele dyskusyjne.