Artykuły

 

 •  


   
  com4tclick® był

  w finałowym odcinku

  programu "Kto To Kupi"
   t
  elewizji TTV

   
 •  

  Do wyczerpania stanów magazynowych

  50% wyprzedaż  

  wybranych modeli poduszeczek com4tclick® 

  w wersji z wewnętrznym etui bez rzepa

   

Polecane produkty

Com4tclick - poduszeczki i podkładki pod nadgarstek do pracy przy komputerze

Podpórki pod nadgarstek – Com4tclickIdea powstania poduszeczek Com4tclick została zapoczątkowana przez osobę wykonującą pracę biurową, spędzającą sporą ilość godzin przed komputerem, a przede wszystkim, zmagającą się z bólem nadgarstka spowodowanym ciągłym korzystaniem z myszki komputerowej. Metodą prób i błędów powstał idealny prototyp Com4tclick, który rozwiązał wszelkie problemy z uporczywym bólem i znacznie zwiększył komfort pracy przy komputerze.

W trosce o zdrowego twojego nadgarstka

Osoby, które bardzo często przez wiele godzin korzystają z myszki komputerowej lub klawiatury muszą liczyć się z możliwością powstania nieprzyjemnych i bolesnych powikłań spowodowanych nieprawidłowym ułożeniem ręki oraz nieergonomicznie zaaranżowanym miejscem pracy. Jedną z tych dolegliwości jest tzw. Zespół Cieśni Nadgarstka, który powstaje przez zbyt długotrwałe uciskanie nerwu pośrodkowego w kanale nadgarstka. Wiele osób ignoruje pierwsze objawy,które są zazwyczaj delikatne i nie wzbudzają większego niepokoju; lekkie odrętwienie dłoni, ból stawu łokciowego, sporadycznie budzący w nocy ból ręki, który zazwyczaj jest po prostu bagatelizowany. Osoby cierpiące na Zespół Cieśni nadgarstka wybierają się do lekarza w momencie, kiedy objawy nasilają się do tego stopnia, że ręka przestaje być użyteczna w ciągu dnia – nieodpuszczający, promieniujący ból i zanikanie czucia w palcach – wtedy może być już za późno, by myśleć o szybkim pozbyciu się problemu. Szczególnie narażone na Zespół Cieśni nadgarstka są osoby, których praca związana jest z komputerem. Wtedy nie mogą one zrezygnować z używania myszki komputerowej, czy klawiatury lub pozwolić sobie na długą przerwę, dlatego wówczas bardzo ważne jest zadbanie o prawidłowe ułożenie dłoni. Pomocne w tym będą odpowiednie podkładki pod nadgarstek, które podtrzymają rękę w zdrowej pozycji i rozluźnią napięte od twardej powierzchni mięśnie.

Dlaczego podpórki pod nadgarstek Com4tclick?

Każda podpórka pod nadgarstek Com4tclick składa się z wkładu wewnętrznego, czyli poduszeczki wypełnionej naturalnymi składnikami oraz z miłego w dotyku etui, dostępnego w przeróżnych wzorach i kolorach. Poduszeczki Com4tclick są wypełnione naturalnymi składnikami, takimi jak gorczyca, proso, len czy nawet lawenda. Dzięki sypkiemu wkładowi, a nie tak jak w wielu ergonomicznych podkładkach o stałej, twardej i żelowej powierzchni, podpórka Com4tclick idealnie dopasowuje się do nadgarstka, formując się indywidualnie pod jego kształt i zapewniając tym samym znaczną poprawę komfortu pracy. Poduszeczki Com4tclick są polecane nie tylko w leczeniu objawów Zespołu Cieśni nadgarstka, ale również w profilaktyce, by zapobiec przykrym dolegliwościom.

Podkładka pod nadgarstek przemyślanym prezentem dla informatyka

Wybór odpowiedniego prezentu nie jednemu spędza sen z powiek, gdy tylko zbliża się moment, kiedy trzeba kogoś obdarować, czy to z okazji urodzin, czy
innego święta. By prezent nie został skazany na zapomnienie rzucony w kąt lub co gorsza, by nie trafił do kosza, przed zakupami trzeba najpierw zastanowić się, co rzeczywiście przydałoby się obdarowywanej osobie. Być może nasz ukochany jest informatykiem lub zapalonym graczem? A może nasza przyjaciółka spędza codziennie wiele czasu przed ekranem komputera ze względu na pracę bądź studia? Oba ta przypadki łączy jedna, bardzo ważna rzecz – korzystają z myszki! Oczywiście nie zawsze stać nas na tak drogi prezent, a dobry sprzęt komputerowy z pewnością nie kosztuje mało, dlatego podpórka pod nadgarstek może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że wspomoże pracę dłoni zapewniając polepszenie komfortu pracy, to przede wszystkim będzie to bardzo dobrze przemyślany prezent, w przeciwieństwie do oklepanego kubka, czy kolejnej pary skarpet. Osoba obdarowana takim prezentem będzie widzieć, że podpórka była kupiona właśnie z myślą o niej i o jej życiu. Pomocny w wyborze będzie również ogrom wzorów i kolorów, dzięki któremu prezent z pewnością będzie w pełni spersonalizowany i dopasowany do konkretnej osoby.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl