•  


   
  com4tclick® był

  w finałowym odcinku

  programu "Kto To Kupi"
   t
  elewizji TTV

   
 •  

  Do wyczerpania stanów magazynowych

  50% wyprzedaż  

  wybranych modeli poduszeczek com4tclick® 

  w wersji z wewnętrznym etui bez rzepa

   

Dla kogo com4tclick®?

Poduszeczka com4tclick® jest dla Ciebie jeśli:
- odczuwasz zmęczenie nadgarstka lub dolegliwości bólowe,
- masz zdjagnozowany Zespół Cieśni Nadgarstka,
- rozpoczynasz rehabilitację nadgarstka,
- jesteś po operacji Zespołu Cieśni Nadgarstka

Profilaktycznie, gdy:

- wiele godzin dziennie korzystasz z myszki komputerowej lub touch padu,
- pracujesz jako księgowy, grafik komputerowy, wprowadzasz dane do komputera itp.,
- grasz w gry komputerowe,
- jesteś pisarzem, naukowcem, architektem, tłumaczem, uczniem lub studentem,
- wykonujesz jakikolwiek inny zawód związany z długotrwałą pracą przy komputerze wraz z myszką komputerową,
- lubisz ładne rzeczy,
- dbasz o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych - podaruj im com4tclick®,
- chcesz, aby Twoi pracownicy czuli komfort pracując przy komputerze i cały czas mieli zdrowe nadgarstki  - zaopatrz ich w com4tclick®.

W marcu 2016 poduszeczki com4tclick® jako jedyne w Polsce otrzymały pozytywną opinię Zakładu Fizjologii Pracy i Ergonomii, Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi.

Poduszeczki pod nadgarstek com4tclick® z naturalnym wypełnieniem do pracy z myszką komputerową:

Każda poduszeczka com4tclick® składa się z etui oraz wewnętrznej poduszeczki wypełnionej wkładem z naturalnych składników.

Poduszeczka com4tclick® przeznaczona jest do pracy z myszką komputerową lub touch padem. Umieszczona pod nadgarstkiem pozwala na komfortową pracę, odciążającą mięśnie, ścięgna, nerwy i stawy. Ich właściwości pozwalają na dowolne, ergonomiczne formowanie i mogą służyć zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wystarczy, że każdy uformuje com4tclick® do swojego nadgarstka.

Poduszeczki com4tclick® niwelują niedogodności powstałe poprzez długotrwałą pracę z myszką komputerową, mogą też przyczynić się do złagodzenia już istniejącego bólu nadgarstka. Są też pomocne przy zapobieganiu i bardziej komfortowej pracy z już istniejącym zespołem cieśni nadgarstka.

Wkłady użyte do wypełnienia poduszeczek same w sobie mają najróżniejsze naturalne właściwości, które mogą korzystnie wpływać na zdrowie i dobry nastrój.

Podkładki, podpórki pod nadgarstek com4tclick® to innowacyjne zastosowanie składników naturalnie występujących w przyrodzie, dzięki czemu są tak wygodne.

Sklep nie odpowiada za uczulenia mogące powstać z kontaktu z zawartością poduszeczek - tu nabywca musi sam zdecydować na co jest lub nie jest uczulony i wybrać taką mieszankę wkładów, co do której ma pewność, że nie jest dla niego uczulająca kontaktowo lub wziewnie lub w jakikolwiek inny sposób.

Jak rozpocząć pracę z com4tclick®:

Układamy poduszeczkę szerszą częścią (tą z większym wycięciem) skierowaną w stronę myszki.
To szersze wycięcie zrobione jest specjalnie dla ruchów dłoni (w prawo i w lewo) umieszczonej na myszce. Prawidłowe ułożenie dłoni na poduszeczce: umieszczamy podstawę dłoni z całym nadgarstkiem na środku poduszeczki, tak aby mysz złapać częścią wewnętrzną dłoni i palcami.
Aby dostosować wysokość poduszeczki do swojej dłoni  i nadgarstka należy ułożyć swoją dłoń na swojej myszce, położyć całe przedramię wraz z łokciem na blacie. Układ kostny powinien być ułożony równolegle do blatu. Poduszeczka ma za zadanie wypełnić tylko i wyłącznie pustą przestrzeń, która pojawi się pomiędzy blatem a podstawą dłoni i nadgarstkiem. Podstawa dłoni z nadgarstkiem  ma leżeć neutralnie i komfortowo – ani nie za nisko (z wygięciem w nadgarstku do blatu), ani nie za wysoko (z wygięciem do góry). W poduszeczkach jest więcej wkładu niż będzie potrzebne, należy odsypać tyle ziaren, aby uzyskać to „wypełnienie pustej przestrzeni”.
Wrażenie z używania poduszeczki powinno być takie, że zapominamy, iż coś jest pod nadgarstkiem – czyli ergonomiczne, neutralne.

Poniżej pokazano złe oraz prawidłowe ułożenie dłoni, nadgarstka i przedramienia na com4tclick®

          Złe ułożenie dłonidobre ułożenie dłoni

Poduszeczkę można zakroplić ulubionym olejkiem aromatycznym.
Po rozgrzaniu gorczycy od dłoni – będziesz mógł cieszyć się dodatkowym efektem aromaterapii.

Com4tclick® to niestandardowy upominek dla Twoich Kontrahentów oraz niezastąpione wyposażenie miejsca pracy pracowników.

Dla firm szyjemy poduszeczki z wydrukowanym logo/grafiką na poduszeczce lub z wszywką z wydrukowanym logo. Minimalny nakład to 10 szt. z jedną grafiką lub wydrukowaną wszywką.
Zapytania na produkcje dedykowane proszę kierować na maila: biuro@odrpol.pl

   Wzór produkcja dedykowana com4tclick  Konferencja Tłumaczy 2017  Konferencja tłumaczy przysięgłych
 GoodGame2018_1 GoodGame2018_2 Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

 

WŁAŚCIWOŚCI WKŁADÓW com4tclick®

GORCZYCA BIAŁA

Gorczyca biała pochodzi z obszaru basenu morza śródziemnego i zaliczana jest do najstarszych roślin uprawnych. W lecznictwie ludowym okłady z nasion stosowane są w bólach reumatycznych i stawowych. Nasiona gorczycy białej przy kontakcie z ciałem człowieka nagrzewają się i wydzielają silne promieniowanie - pole biologiczne podobne do naturalnego biopola człowieka. Siła i zasięg tego pola to swoisty rekord pośród innych roślin i minerałów. Jedno ziarno gorczycy emanuje takim polem o promieniu 10 cm. Promieniowanie to usprawnia prace wielu narządów i eliminuje procesy chorobowe w nich zachodzące. Nasiona zachowują zdolność promieniowania przez około 3-4 lata. Gorczyca od wieków stosowana jest do wypełnienia poduszek, mat, pasów  na różne części ciała, podkładów dla osób mających problemy z bólami reumatycznymi, zwyrodnieniami, po urazach kości. Gorczyca pomaga w bezsenności, pozytywnie wpływa na samopoczucie, wzmacnia układ immunologiczny, naturalnie regeneruje siły życiowe, stosowana przy leczeniu egzem, łuszczycy i innych chorób skóry. Podobno gorczyca biała ma dobroczynne działanie przy przeziębieniach. Kiedyś matki wsypywały gorczycę do skarpet i na noc wkładały te skarpety podziębionym dzieciom na nogi - może i teraz warto wypróbować te zapomniane już metody naturalnego leczenia?

Starożytni Rzymianie wierzyli w jej działanie afrodyzjakalne, co sprawiało, że dodawali ją do wielu potraw i niemal wszystkich napojów miłosnych. Pliniusz Starszy napisał o niej, że „Kobietę zimną i leniwą 2 szczypty gorczycy mogą zamienić w idealną małżonkę". Ale podobnie działać miała i na mężczyzn.

 

LEN

Len pochodzi najprawdopodobniej z Bliskiego Wschodu i jest uważany za jedną z najstarszych roślin uprawnych, znanych już w neolicie. Udomowiony został w Mezopotamii 6000 lat temu. Jego łacińska nazwa w tłumaczeniu oznacza „najpożyteczniejszy”. Nasiona lnu uważane są za jeden z najlepszych środków zmiękczających, łagodzących i w pewnym stopniu – przeciwzapalnych. Wykazują działanie przeciwbakteryjne, osłaniające, przeczyszczające, przeciwmiażdżycowe, wzmacniające, regenerujące, przyspieszają gojenie się ran (ziarninowanie). Kataplazmy, czyli okłady z odwaru siemienia stosowane są zewnętrznie na wrzody, ropnie, zapalenie tkanki podskórnej, zalecane są przy postrzale, trudno gojących się ranach, bólach gardła, obrzękach i oparzeniach. Zewnętrznie stosowane: u przewlekle, obłożnie chorych, stale leżących, stosować jako podkłady płócienne materacyki wypełnione siemieniem, gdyż zapobiega to powstawaniu odleżyn i odparzeń. Przy bólach reumatycznych stosuje się okłady z wyciśniętego i zaparzonego siemienia lnianego.

Więcej na: http://www.naturaity.pl/artykul/124,len.html?p=1#ad-image-0

Okład sporządzamy przez dokładne zmiażdżenie nasion lnu zwyczajnego. Uzyskaną papę nakładamy na rany, wrzody, owrzodzenia, czyraki. Można również stosować ją miejscowo w czasie bólu zapalenia opłucnej.

Więcej na: http://pl.herbs2000.com/ziola/len_zwyczajny.htm

 

PROSO

Proso zwyczajne należy do bardzo starych roślin uprawnych – już kilkaset lat temu było rozpowszechnione w Azji i Europie. Według medycyny tybetańskiej proso daje ciału stabilność oraz przyspiesza zrastanie się złamanych i pękniętych kości. Zalecane jest przy osteoporozie. Ostano znów zwracamy się ku zwiększaniu w naszej diecie spożywania kaszy jaglanej powstającej z prosa. Kasza jaglana jako jedyna z kasz jest zasadotwórcza, przez co korzystnie wpływa na układ pokarmowy i oddechowy. Zawiera także bardzo cenną krzemionkę, rzadko występującą w produktach zbożowych, która zapewnia zdrowy i ładny wygląd włosom, paznokciom i skórze, a leczniczo działa wprost zbawiennie na stawy. Jest też zalecana osobom anemicznym i żyjącym w ciągłym stresie.

Więcej na: http://www.naturaity.pl/leksykon-roslin/145,proso.html?p=3#ad-image-0

 

LAWENDA

Uprawiana jest na całym świecie.  W Polsce dość dobrze się zaaklimatyzowała i jest uprawiana na południu kraju z przeznaczeniem na surowiec leczniczy. Pomaga na bóle głowy, zwłaszcza jeśli są wywołane stresem. Jest też skuteczna w stanach depresyjnych.

Lawenda lekarska była i jest jednym z najbardziej kochanych ziół za jej zapach. Napar, nalewka z lawendy lekarskiej lub wdychanie olejku lawendowego posiada cudowne właściwości relaksujące zarówno ciało jak i umysł. Lawenda lekarska to świetny środek na nerwice, nerwowość oraz na fizyczne objawy spowodowane stresem takie jak: napięciowe bóle głowy, migrenę, palpitacje oraz bezsenność. Olejek lawendowy jest uważany jako środek balansujący emocje, podnoszący na duchu, łagodzący depresje oraz balansujący wewnętrzną dysharmonię. Lawenda lekarska posiada również właściwości regenerujące system nerwowy, przywracania żywotności ludziom cierpiącym na wyczerpanie nerwowe.Olejek lawendowy posiada właściwości antyseptyczne oraz bakteriobójcze. Lawenda lekarska jest również pożytecznym środkiem dezynfekującym rany, skaleczenia, owrzodzenia i wrzody. Lawenda lekarska pobudza gojenie się tkanek i minimalizuje tworzenie się blizn, kiedy olejek jest stosowany na poparzenia oraz rozcieńczony w przypadkach egzemy, trądziku czy owrzodzenia żylakowego.

Jako całość kwiaty lawendy lekarskiej są również znane ze swoich właściwości przeciwbakteryjnych oraz antyseptycznych. Uspokajają nerwy, obniżają napięcia mięśni, łagodzą skurcze oraz wzdęcia. Stosowane zewnętrznie, posiadają właściwości owadobójcze oraz powodujące zaczerwienienie skóry (czynnik drażniący oraz stymulujący miejscowe krążenie).

 

SKUTKI UBOCZNE I OSTRZEŻENIA

Niektóre osoby mogą doświadczyć zapalenia skóry spowodowane olejkiem z lawendy lekarskiej. Olejek lawendowy jest szeroko dostępny i używany w aromaterapii. U niektórych osób może powodować zaczerwienienie oczu, kichanie itp.

Więcej na: http://pl.herbs2000.com/ziola/lawenda_lek.htm

 

BURSZTYN

Bursztyn to kopalna żywica powstała przed 45 milionami lat. Jako jedyny wśród żywic kopalnych zawiera 3-8% kwasu bursztynowego – substancji leczniczej o wielorakim działaniu. Bryłki bursztynu są cieplejsze od innych kamieni, a potarte przyciągają drobinki suchej trawy oraz drobinki papieru, ponieważ ma on zdolność do uzyskiwania wskutek pocierania ładunku elektrycznego. Ładuje się ujemnie – korzystnie dla człowieka. Stabilizuje i odbudowuje zakłócone pracą komputerów i telefonów komórkowych naturalne pole elektrostatyczne. Wspomaga i wzmacnia pozytywną energię.

Więcej na: http://www.amber.com.pl/zasoby/bursztyn/item/727-wlasciwosci-bursztynu-baltyckiego

Radiesteci nazywają go kamieniem życia, ponieważ może dostarczać naszemu organizmowi życiodajnych elektronów i jonów ujemnych. Właściwości energizujące bursztynu występują w bursztynach niepolerowanych i niestopionych czyli w postaci naturalnej. Badania wykazały, że właściwości te znacznie wzrastają po jego zmikronizowaniu (rozdrobnieniu). Podczas mielenia wyzwalają się z masy bursztynu wolne elektrony i wyczuwalny jest zapach terpentyny. Rozerwanie wiązań w bursztynie powoduje uwolnienie wolnych elektronów oraz składników aromatycznych. Uwolniona energia bursztynu aktywuje ATP (adenozynotrójfosforan) zawarty w komórkach do działania w kierunku ich odnowy i zwiększenia aktywności biologicznej. W ATP magazynowana jest energia niezbędna do przebiegu wszystkich procesów metabolicznych komórki. Jest ona wytwarzana w łańcuchu oddechowym. W procesie syntezy ATP następuje magazynowanie energii a jej uwalnianie w procesie hydrolizy. Zwiększenie zmagazynowanej energii w ATP poprawia naszą witalność. W magiczną i leczniczą moc bursztynu wierzono od najdawniejszych czasów. Zachowane do dziś bursztynowe wisiorki z epoki kamienia interpretuje się jako amulety stosowane w magii łowieckiej przez prehistorycznych mieszkańców ziem nadbałtyckich.

W polskiej medycynie ludowej (…) bursztynem leczono reumatyzm, choroby oczu i gardła, a nawet bezpłodność. Kawałek nieoszlifowanego bursztynu przyłożony w okolice splotu słonecznego stabilizuje pracę serca, układu krążenia i śledziony. Specjaliści od medycyny naturalnej zalecają, by przy sercowych dolegliwościach włożyć kawałeczki bursztynu do kieszeni koszuli. Przy zaburzeniach pracy tarczycy można nosić bursztyn na szyi (podobnie przy astmie, bronchicie, zapaleniu migdałków, czy bólach zębów).

Wiara w dobroczynne działanie bursztynu, poparta wynikami badań naukowych, okazała się uzasadniona. Odkryto, że kwas bursztynowy działa jak biostymulator - pobudza system nerwowy, reguluje pracę nerek i jelit, jest środkiem przeciwzapalnym i antytoksycznym. Na bazie tego składnika wyrabia się maści i kremy na dolegliwości reumatyczne, astmatyczne, owrzodzenia i podrażnienia skóry oraz na schorzenia oskrzeli, gardła i tarczycy. Kwas i olej uzyskane z bursztynu wykorzystywane są też przez przemysł kosmetyczny, gdyż niszczą wolne rodniki i bakterie oraz mają właściwości dezynfekujące, a także łagodzące skutki oparzeń i ukąszeń owadów. Z tych względów producenci prześcigają się w oferowaniu wciąż nowych pomysłów na wykorzystanie bursztynu - na rynku można dostać wypełnione bursztynem materace, poduszki, maty dla zwierząt, wkładki do butów z bursztynowym miałem, wsporniki pod plecy i szyję dla kierowców, bursztynowe kadzidełka i wiele innych tego typu przedmiotów. Specjaliści od medycyny naturalnej uważają, że każdego z nas otacza pole elektromagnetyczne. Na skutek stresu, czy choroby pojawia się w nim nadmiar ładunków dodatnich. Tymczasem nasz organizm funkcjonuje prawidłowo, gdy między ładunkami dodatnimi i ujemnymi istnieje równowaga. To dzięki bursztynowi, który wytwarza przyjazne nam ładunki ujemne, możemy ją odzyskać. Badania wykazały, że kamień ten zawiera wiele cennych mikroelementów: krzem, magnez, żelazo, wapń, potas, związki organiczne połączone z jodem, substancje lotne, kwasy żywiczne. Korzystnie na nasze zdrowie wpływa jednak bursztyn surowy, czyli nieszlifowany. Ma wtedy właściwości antybakteryjne, ułatwia gojenie, a także obniża ciśnienie tętnicze, wzmaga wydzielanie żółci, uspokaja, aktywizuje organizm do walki z chorobami i do regeneracji.

Więcej na: http://www.doz.pl/czytelnia/a1096-Cala_prawda_o_bursztynie

 

 

Znak towarowy com4tclick® W dniu 10/03/2015 znak ten został zarejestrowany w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM).: No 013263751.

 

Poduszeczki com4tclick® W dniu 25/09/2014 wzór został zarejestrowany w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM).: No 002544767-0002.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl