Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zestaw: Podkładka pod nadgarstek do klawiatury com4tclick® do codziennej pracy z wąską klawiaturą beznumeryczną lub laptopem / lub do tradycyjnej klawiatury + poduszeczka  com4tclick®  pod nadgarstek do pracy z myszką komputerową.
Ergonomiczne ułożenie nadgarstków na tej podkładce pod nadgarstek do klawiatury i poduszce ucieszy wszystkich, którzy cenią sobie komfort codziennej pracy przy komputerze. Teraz będzie już wygodnie i  miło - naturalne i ergonomiczne podparcie nadgarstków - jest po prostu komfortowe.
Możliwość dostosowania wysokości podkładki pod nadgarstek do klawiatury i podpórki pod nadgarstek do osoby, która z nią pracuje oraz do wysokości klawiatury i myszy sprawia, że są one niezwykle przyjemne w użytkowaniu. 
Podkładka pod nadgarstek do klawiatury i poduszka są gotowe do użycia od razu, jeśli ilość wkładu jest dla Ciebie idealna. Jeśli jest go zbyt dużo - aby dostosować ilość wkładu do swoich potrzeb należy z wewnętrznego etui - zamykanego na rzep usypać pewną ilość ziaren. Zachowaj je, gdyby się okazało, że usypane zostało zbyt dużo, aby móc je z powrotem wsypać. Następnie ułóż na podkładce pod nadgarstek do klawiatury oraz na poduszce całą nasadę dłoni z nadgarstkiem i wyprofiluj je uciskając i rozsuwając ziarna na boki. Jeśli jest mega wygodnie - możesz zacząć z niej już korzystać każdego dnia.

Poduszeczki oraz podkładki pod nadgarstek do klawiatury wypełnione są gorczycą, siemieniem lnianym oraz łuską prosa - w wersjach aksamitnych dodatkowo 5% bursztynu bałtyckiego nieszlifowanego.
Wkład podkładki i poduszeczki można zakroplić (od spodu poduszeczki) ulubionym, naturalnym olejkiem zapachowym i cieszyć się dodatkowym efektem aromaterapii :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl