•  


   
  com4tclick® był

  w finałowym odcinku

  programu "Kto To Kupi"
   t
  elewizji TTV

   
 •  

  Do wyczerpania stanów magazynowych

  50% wyprzedaż  

  wybranych modeli poduszeczek com4tclick® 

  w wersji z wewnętrznym etui bez rzepa

   

Moja historia

Jak każdy pracownik biurowy pracowałam po kilka, kilkanaście godzin przy komputerze. W pewnym momencie bardzo zaczęła boleć minie ręka, a konkretnie prawy nadgarstek od pracy z myszką komputerową. Ból był nieznośny. Próbowałam wszystkiego - bandażowałam, smarowałam maściami przeciwzapalnymi, brałam środki przeciwbólowe. Pomagało tylko na chwilę.

Wtedy też odkryłam podkładki ogólnodostępne na rynku z podpórką pod nadgarstek. Zainwestowałam w jedną z nich i przez jakiś czas odczułam ulgę. Było mi co prawda niezbyt wygodnie, bo podkładka ta miała stałą wysokość i była dla mnie po prostu za wysoka.  

Zaczęłam myśleć nad stworzeniem podkładki dla siebie, którą można by było dowolnie formować w zależności  od tego jak byłoby mi wygodnie w danym momencie ułożyć nadgarstek. Tak też uszyłam pierwszy com4tclick®, który wypełniłam siemieniem lnianym. 

To był strzał w dziesiątkę!!! Poduszeczka formowała się tak jak chciałam, miała odpowiednią dla mnie wysokość – naturalnie podtrzymywała nadgarstek, nie za wysoko, nie za nisko. Wiedząc, że różne naturalne ziarna mają zbawienne właściwości wpływające na nasz organizm, postanowiłam zacząć eksperymentować. Miałam już od jakiegoś czasu matę gorczycową do spania, dlaczego więc nie użyć dobroczynnej dla stawów gorczycy do moich poduszeczek? 

Tak powstała kolejna poduszeczka i później kolejna z innym wypełnieniem. Poduszeczek zaczęła używać moja rodzina i znajomi. 

Okazało się, że ludzi z problemem bólu nadgarstka jest naprawdę dużo. Ja w międzyczasie całkowicie pozbyłam się tej dolegliwości. Dzięki com4tclick® stwierdziłam, że mogę pomóc innym ludziom. 

Tak właśnie powstały poduszeczki com4tclick® 

Zapraszam do poczytania o właściwościach poszczególnych ziaren, minerałów i ziół. Później już można rozpocząć szukanie w sklepie swojej, niepowtarzalnej podkładki. Wybierz poduszeczkę z odpowiednią mieszanką i wzorem, który najbardziej podoba się Tobie i klikaj komfortowo z com4tclick® :)


Poduszeczki com4tclick® zostały docenione przez Fundację Przedsiębiorczych Kobiet. Projekt com4tclick® został zakwalifikowany do pierwszej edycji programu mentoringu biznesowego -"Biznes w Kobiecych Rękach". Do Programu zostało zakwalifikowanych 50 uczestniczek z województwa mazowieckiego. Partnerem Projektu jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a organizatorem Programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet w partnerstwie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy. 

Inauguracja poduszeczek i sklepu www.com4tclick.pl odbyła się na Konferencji IV Dni Siły 2014 w Warszawie. Jest to coroczne wielkie wydarzenie organizowane przez Akademię Skutecznego Działania mojej Mentorki - Iwony Majewskiej-Opiełki www.asdimo.plPani Iwona Majewska-Opiełka była moją mentorką w pierwszej edycji programu mentoringu biznesowego "Biznes w Kobiecych Rękach". Do tego programu zostało zakwalifikowanych 50 fantastycznych kobiet z województwa mazowieckiego. Partnerem Projektu jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a organizatorem Programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet www.fundacjakobiet.org w partnerstwie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy. 

Com4tclick® to aktualnie najmodniejsze wśród "komputerowców" specjalne poduszeczki pod nadgarstek do pracy z myszką komputerową lub touch padem. Łączą w sobie wszystko to, czego tak bardzo potrzebują wszyscy użytkownicy komputera: wygodę; ergonomię; modne, różnorodne różne wzory - nareszcie możesz mieć poduszeczkę pasującą do twojego charakteru lub wystroju wnętrza.  Wykonane są z najwyższej jakości polskich naturalnych ziaren i nieszlifowanego bursztynu bałtyckiego, ziół, kwiatostanów korzystnie wpływające na zdrowie i dobry nastrój. Ich właściwości pozwalają na dowolne, ergonomiczne formowanie i mogą służyć zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Poduszeczki com4tclick® niwelują niedogodności powstałe poprzez długotrwałą pracę z myszką komputerową, mogą też przyczynić się do złagodzenia już istniejącego bólu. Są też pomocne przy zapobieganiu i bardziej komfortowej pracy z już istniejącym zespołem cieśni nadgarstka.

Podpórki pod nadgarstek com4tclick® to innowacyjne zastosowanie składników naturalnie występujących w przyrodzie, dzięki czemu są tak wygodne.

com4tclick® - pierwsze na rynku poduszeczki do pracy z myszką komputerową
wspomagające leczenie bólu nadgarstka – wykonane z naturalnych składników.
 

   Jako jedyne w Polsce otrzymały pozytywną opinię
Zakładu Fizjologii Pracy i Ergonomii Instytutu Medycyny Pracy
im. prof. J. Nofera w Łodzi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl