Jak każdy pracownik biurowy pracowałam po kilka, kilkanaście godzin przy komputerze. W pewnym momencie bardzo zaczęła boleć minie ręka, a konkretnie prawy nadgarstek od pracy z myszką komputerową. Ból był nieznośny. Próbowałam wszystkiego – bandażowałam, smarowałam maściami przeciwzapalnymi, brałam środki przeciwbólowe. Pomagało tylko na chwilę.

Wtedy też odkryłam podkładki ogólnodostępne na rynku z podpórką pod nadgarstek. Zainwestowałam w jedną z nich i przez jakiś czas odczułam ulgę. Było mi co prawda niezbyt wygodnie, bo podkładka ta miała stałą wysokość i była dla mnie po prostu za wysoka.

Zaczęłam myśleć nad stworzeniem podkładki dla siebie, którą można by było dowolnie formować w zależności od tego jak byłoby mi wygodnie w danym momencie ułożyć nadgarstek. Tak też uszyłam pierwszy com4tclick®, który wypełniłam siemieniem lnianym.

To był strzał w dziesiątkę!!! Podkładka formowała się tak jak chciałam, miała odpowiednią dla mnie wysokość – naturalnie podtrzymywała nadgarstek, nie za wysoko, nie za nisko. Wiedząc, że różne naturalne ziarna mają zbawienne właściwości wpływające na nasz organizm, postanowiłam zacząć eksperymentować. Miałam już od jakiegoś czasu matę gorczycową do spania, dlaczego więc nie użyć dobroczynnej dla stawów gorczycy do moich podkładek?

Tak powstała kolejna podkładka i później kolejna z innym wypełnieniem. Podkładek zaczęła używać moja rodzina i znajomi.

Okazało się, że ludzi z problemem bólu nadgarstka jest naprawdę dużo. Ja w międzyczasie całkowicie pozbyłam się tej dolegliwości. Dzięki com4tclick® stwierdziłam, że mogę pomóc innym ludziom.

Tak właśnie powstały podkładki com4tclick®

Zapraszam do poczytania o właściwościach poszczególnych ziaren, minerałów i ziół „czytaj wiecej”. Później już można rozpocząć szukanie w sklepie swojej, niepowtarzalnej podkładki. Wybierz podkłakę z odpowiednią mieszanką i wzorem, który najbardziej podoba się Tobie i klikaj komfortowo z com4tclick® 🙂

Podkładki com4tclick® zostały docenione przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Projekt com4tclick® został zakwalifikowany do pierwszej edycji programu mentoringu biznesowego –„Biznes w Kobiecych Rękach”. Do Programu zostało zakwalifikowanych 50 fantastycznych uczestniczek z województwa mazowieckiego. Partnerem Projektu jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a organizatorem Programu jest Sieć Przedsiębiorczych Kobiet w partnerstwie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy.

Inauguracja podkładek i sklepu www.com4tclick.pl odbyła się na Konferencji IV Dni Siły 2014 w Warszawie. Jest to coroczne wielkie wydarzenie organizowane przez Akademię Skutecznego Działania Iwony Majewskiej-Opiełki (www.majewska-opielka.pl), która to była moją mentorką we wcześniej wspomnianym programie „Biznes w Kobiecych Rękach”.

Com4tclick® to aktualnie najmodniejsze wśród „komputerowców” specjalne podkładki pod nadgarstek do pracy z myszką komputerową lub touch padem. Łączą w sobie wszystko to, czego tak bardzo potrzebują wszyscy użytkownicy komputera: wygodę, ergonomię oraz modne i różnorodne wzory – nareszcie możesz mieć podkładkę pasującą do twojego charakteru lub wystroju wnętrza. Wykonane są z najwyższej jakości polskich naturalnych ziaren i nieszlifowanego bursztynu bałtyckiego, ziół, kwiatostanów korzystnie wpływające na zdrowie i dobry nastrój. Ich właściwości pozwalają na dowolne, ergonomiczne formowanie i mogą służyć zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Podkładki com4tclick® niwelują niedogodności powstałe poprzez długotrwałą pracę z myszką komputerową, mogą też przyczynić się do złagodzenia już istniejącego bólu. Są też pomocne przy zapobieganiu i bardziej komfortowej pracy z już istniejącym zespołem cieśni kanału nadgarstka.

com4tclick® – pierwsze na rynku podkładki do pracy z myszką komputerową
wspomagające leczenie bólu nadgarstka – wykonane z naturalnych składników.