Właściciel marki com4tclick® – firma Magventus została zgłoszona do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2015. W konkursie wzięło udział ponad 500 firm z całego kraju. 23 czerwca 2015 w Sali Notowań na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wręczono nagrody dla finalistów tegorocznej edycji. Zwycięzcą została firma Blix Power Poland sp. z o.o., producent reduktora zużycia energii elektrycznej. Kolejne 4 nagrody otrzymały firmy: FlyTech Solutions sp. z o.o. zajmująca się produkcją innowacyjnych latających systemów bezzałogowych; Phenicoptere sp. z o.o. producent produktu Glov – zmywającego makijaż wyłącznie za pomocą wody; Zieta Prozessdesign – projektowanie i produkcja elementów wystroju wnętrz, z wykorzystaniem technologii, którą określa się mianem „stabilizacji cienkich blach”; Zakład Handlowo-Usługowy „HASAN” Antoni Hasenbeck, producent systemów chłodzenia i oświetlenia maszyn produkcyjnych, a także dystrybutor akcesoriów do obrabiarek i lamp LED. Wszystkim zwycięskim firmom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Szczególne gratulacje od com4tclick® dla Edyty Kocyk – SiDLY sp. z o. o. za innowacyjny pomysł z potencjałem do osiągnięcia sukcesu w skali międzynarodowej – Multisensoryczny Aparat do Telematyki Medycznej, który ma na celu dostarczenie informacji od użytkownika do lekarza. Urządzenie ma formę opaski na rękę. Edyta Kocyk otrzymała w tegorocznej edycji konkursu specjalne wyróżnienie.
Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości.
Patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.