W marcu 2016 poduszeczki com4tclick® jako jedyne w Polsce otrzymały pozytywną opinię
Zakładu Fizjologii Pracy i Ergonomii, Instytutu Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi.

 

Targi Designu Wzory 21-22 grudnia 2019
Ponownie spotkamy się na wyjątkowych i klimatycznych targach upominków i wyposażenia wnętrz w dniach 21-22.XII.2019

MUSTACHE YARD SALE – Festiwal Prezentów 14-15 grudnia 2019
Pierwszy raz zawitamy na „wąsate” targi Mustache W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To już 34 edycja tych targów. Nie zabraknie tam polskich twórców mody, designu, kosmetyków. Odwiedzających czekają liczne atrakcje „okołotargowe”. Świąteczny Mustache Yard Sale to coś więcej niż zwykłe targi – to prawdziwy festiwal inspiracji.

Targi Warsaw Gift & Deco Show 24-26 maja 2019
https://superexpo.com/pl/targi/54124/warsaw-gift-deco-show-2019/wystawca/397230/com4tclick-magdalena-podpora-na-targach-warsaw-gift-deco-show-2019?panoYaw206&panoEleId157557
24-26 maja na terenie targów Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Warsaw Gift & Deco Show 2019 – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji. Był to debiut imprezy, która już na wstępie stała się jednym z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce. W czasie trzydniowej ekspozycji można było zapoznać się z ofertą 800 wystawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych, prezentujących najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i pomysły na wyjątkowe prezenty. Partnerami wydarzenia zostały Targi Rzeczy Ładnych, Och Bazar, Art in Town, Mustache, Mamaville i GiftShow Poland, czyli wiodący przedstawiciele polskiego designu, sztuki użytkowej i uznani producenci nietuzinkowych przedmiotów.
Targi były podzielone na kilka stref tematycznych – Home&Deco, Ceramics&Glass, Celebration, Kids, Mustache Yard Sale, Handmade, Eco/Recycling, Gadgets, Paper&Office i International Sourcing.

Targi WZORY na WIOSNĘ 27-28.04.2019r.
to dwa dni targów w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

25 marca 2019
Podkładka pod nadgarstek w leczeniu i profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka – artykuł

01 stycznia 2019 – licencję na markę com4tclick® ma firma ODR Piotr Podpora www.odrpol.pl

Tradycyjnie com4tclick® wspiera WOŚP i jak co roku kilka poduszeczek pod nadgarstek do pracy z myszką komputerową powędrowało na aukcje charytatywne Allegro. Prośba – nie kupuj, tylko wysoko licytuj 🙂
#allegropl #wosp2019 #aukcjeWOSP

Targi Designu WZORY na Gwiazdkę 8-9.12.2018
W grudniu przed Bożym Narodzeniem spotkamy się w Domu Handlowym Braci Jabłkowskich na Targach WZORY na gwiazdkę. / 8-9.12.2018 w godz. 11-19, ul. Bracka 25, wstęp wolny

21-22 lipiec 2018 Warszawa, ul. Chmielna – Targi Dizajn na Chmielnej

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 20-21 kwietnia 2018 r. Z myślą o zdrowiu i pacjentach!
com4tclick będzie brał udział w premierowej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
REHexpo  to targi poświęcone rehabilitacji medycznej oraz społecznej i zawodowej. Wystawcy zaprezentują sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej. Podczas wystawy odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące skupiające uwagę głównie wokół tematyki z zakresu fizjoterapii, osteopatii, lecznictwa uzdrowiskowego i inżynierii biomedycznej.
Osoby, które odwiedzą  Expo Silesia w dniach 20-21 kwietnia będą mogły skorzystać z wielu bezpłatnych badań i konsultacji. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspólnie z Expo Silesia zorganizuje akcję „Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy”, w ramach której można będzie bezpłatne przebadać poziomu glukozy we krwi, przeanalizować strukturę ciała i przebadać wzrok. Z kolei firma „Koordynacja” poprowadzi bezpłatne badania oraz konsultacje w zakresie wad postawy u dzieci i dorosłych. W trakcie wydarzenia, pod hasłem „Niepełnosprawni za kierownicą”, będzie można również skorzystać z porad dotyczących możliwości kierowania pojazdami przez osoby niepełnosprawne i zapoznać się z różnymi wariantami adaptacji pojazdów do potrzeb klienta z niepełnosprawnością.
Ponadto podczas REHexpo odbędzie się branżowa konferencja naukowa, liczne wykłady i panele dyskusyjne.

Tradycyjnie w 2018 r. kilka poduszeczek com4tclick® trafiło na Allegro na Aukcję Charytatywną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Dziękujemy osobom, które zakupiły poduszeczki wspierając ten szczytny cel.

TARGI WZORY NA GWIAZDKĘ 16-17 grudnia 2017
Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Ponad 200 wystawców w zabytkowej przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich pokaże projekty wykonane w Polsce przez niewielkie manufaktury i rzemieślników. Wybrani przez nas wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz. Tym razem aż na trzech piętrach!
Wszystkich spóźnialskich i tych którzy szukają unikatowych, ręcznie robionych prezentów zaprosimy do naszej strefy prezentowej na drugim piętrze – tutaj znajdziecie prezenty dla całej rodziny: com4tclick®, naturalne kosmetyki, biżuteria, akcesoria i duży wybór prezentów dla dzieci w każdym wieku.
W specjalnej strefie dziecięcej mnóstwo atrakcji dla maluchów!
W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienie dla dzieci :
Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji
Dla dzieci – niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.
O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”.Dzieci zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.
Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.
Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.
W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 16/12/2017 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej.
0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.
Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie – tak powstała akcja Design Dla Zwierząt.
Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom. My też wspieramy tą akcję.iFundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.
Wzory na gwiazdkę 16-17 grudnia 2017  Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy ul. Bracka 25 / Godziny 11-19 / Wstęp 5 zł – z aplikacją Going. / 5 zł bez aplikacji.
Partnerzy: Selene Materace, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Patroni medialni: Going., Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU), Czas na Wnętrze, Warsawholic, KUKBUK, Ströer, F5, NOIZZ.pl, Chillizet, La Vie Magazine, westwing.pl, Fathers, infoArchitekta.pl

Tego wydarzenia nie uda się podrobić. Targi Projekty – 100% Oryginał.
W najbliższy weekend, czyli w dniach 18 i 19 listopada w Warszawie odbędą się nowe targi mody, designu i sztuki.
Będzie to pierwsza edycja targów pod nazwą „Projekty – 100% Oryginał” (www.targiprojekty.pl).
Całość wydarzenia ujrzy światło dzienne w miejscu o charakterze wyjątkowo dopasowanym do idei przedsięwzięcia w centrum konferencyjnym w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56. Miejsce zawdzięcza wybór swoim wybijającym się ponad konkurentów atutom plastycznym, architektonicznym i funkcjonalnym. Targi Projekty – 100% Oryginał będą rozgrywać się w budynku doprawdy oryginalnym. Podkreśli to ducha eventu, a ten pozostaje konsekwentny i przyświeca mu hasło #WybierzOryginał.
Mówimy tu o konsekwencji w promowaniu produktów oryginalnych i równie słusznym zniechęcaniu do podróbek. Podczas targów ujrzymy tę słuszność na własne oczy, a wszystko to dzięki obecności wyselekcjonowanych projektantów i artystów, którzy przeprowadzą nas przez proces twórczy mody, designu i sztuki. Rozpracują autentyczność projektów, udowadniając naocznie dlaczego jest ona tak istotna. Wszystko to w celu uświadomienia, co oprócz oczywistego niesmaku niesie ze sobą wszechobecność atrap.
Kryterium doboru marek i artystów biorących udział w Targach Projekty – 100% Oryginał był niewątpliwie aspekt autentyczności procesu tworzenia. Marki zostały sprawdzone pod kątem procesu produkcji w Polsce lub zagranicą. Ponadto biorący udział w wydarzeniu wystawcy nie robiliby tego, gdyby nie byli pewni swoich produktów. W ofercie targów będzie można odnaleźć świetnej jakości ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także buty, torby, biżuterię i dodatki modowe. Wiele miejsca zostanie poświęcone nie tylko modzie damskiej i projektom dziecięcym, ale również stylowi męskiemu. Na targach wyjątkową ofertę dla panów przygotują projektanci butów, marynarek, koszul, krawatów, muszek i innych dodatków tworzących męski szyk.

Druga część tematyczna targów dotyczy sztuki i designu, który przeplata się z modą i niejednokrotnie jest dla niej źródłem inspiracji.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wiele miejsca na targach zajmą kolekcje malarstwa i grafik będące zyskującym elementem imprezy, jednocześnie dostarczając satysfakcji osobom o wysublimowanym guście, odważnym podejściu do kształtowania swojego otoczenia oraz wystroju wnętrz.
Targi Projekty – 100% Oryginał / 18-19 listopada (w godz. 11:00-19:00)
Biblioteka Uniwersytecka, ul. Dobra 56/66, Warszawa
com4tclick® zaprasza, wstęp wolny.
Więcej informacji: www.targiprojekty.pl
Wydarzenie na Facebook’u: www.facebook.com/events/1954992804820872

O poduszeczkach com4tclick® pisze Puls Biznesu:
https://www.pb.pl/poduszeczki-nie-do-spania-tylko-do-klikania-870716

Targi GOOD GAME Warsaw 01-04.06.2017 w PTAK Warsaw EXPO w Nadarzynie.
Imprezy towarzyszące: Pierwszy w Polsce Comic Con oraz Edu Expo

Targi Designu WZORY 20.05-21.05.2017

Targi Designu WZORY – 17-18.XII.2016
Już za tydzień spotkamy się po raz kolejny na Targach Designu WZORY – 17-18.XII.2016.
Tu jak co roku znajdziesz oryginalne, niestandardowe i piękne prezenty dla swoich najbliższych.
Wstęp wolny.
Adres: Dom Handlowy Braci Jabłkowskich, Warszawa, ul. Bracka 25, godz. 11-21.

BLOW 18 – 20 listopada Royal Wilanów Warszawa
Zapraszamy na pierwszy w Wilanowie Premium Trend Show z udziałem takich marek jak:
UEG, Łukasz Jemioł, Paprocki&Brzozowski, Blessus, Herse, ZIETA, TON, będzie oczywiście com4tclick®.
Gdzie?
Royal Wilanów, Warszawa, piątek: 18.11: godz. 16-21, sobota 19.11: godz. 11-20, niedziela 20.11: godz. 11-19.
Podczas BLOW będziecie mogli obejrzeć, dotknąć, powąchać, spróbować, czy wreszcie kupić wyselekcjonowane produkty z blisko 10 kategorii – od mody, poprzez sztukę i design po nowe technologie.

01.10.2016
com4tclick®  gościł na XX Festiwalu Nauki w Polskiej Akademii Nauk w Pałacu Staszica w Warszawie

14-16.09.2016 Konferencja „Innovation, Entrepreneurship and Digital Ecosystems”
W dniach 14-16 września 2016 odbędzie się 9. międzynarodowa konferencja „Innovation, Entrepreneurship and Digital Ecosystems”, organizowana przez DELab UW we współpracy z Instytutem EMRBI! Konferencja została objęta honorowymi patronatami przez Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konferencji będą towarzyszyć otwarte eventy mające dodatkowo zintegrować świat nauki i biznesu. W dniu 15 września – czwartek możecie spotkać m. in. com4tclick®  na „Alei Polskich Innowacji” – to wyjątkowe, kameralne targi prezentujące potencjał innowacyjny polskich przedsiębiorstw. Aleja, która została objęta honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, stwarza niepowtarzalną możliwość przedstawienia szerszemu gronu odbiorców polskich start-upów, wdrażanych przez nie modeli biznesowych, a także innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologicznie produktów.
Czas: Aleja odbywa się w czwartek 15.09.2016, w godzinach 9:30-17:00
Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie (BUW),
ul. Dobra 56/66, 00-312 Warszawa – hol główny (tzw. uliczka).
Do zobaczenia 🙂

29-30.07.2016r. Targi Polskich Projektantów
W dniach 29-30 lipca 2016 odbyły się Targi Polskich Projektantów organizowane przez SHOP LOCAL.
Wraz z com4tclick® byli w Blue City: La Woman / M’aime – biżuteria autorska / dearjohn.pl / Brazi Druse Jewelry / JoAnnGrey / Dyndadło / Stylowo Sandra Morawska / BOSKA / Drobiny Czasu / Spider And Wolf / GOMA Michał Maciejewski / El piloto / Djenka / A’YA / La Cocco / LC LUCJA / Diverso Design / Moderntimepl / snowyowl.pl / Hola

01.03.2016 com4tclick®
W marcu 2016 poduszeczki com4tclick® jako jedyne w Polsce otrzymały pozytywną opinię Zakładu Fizjologii Pracy i Ergonomii, Instytutu Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi.

14.05.2016 Targi Designu WZORY
com4tclick® polecane przez Świat Eventów – Platformę Edukacji Eventowej: „5 pomysłów na eventowy Gift Bag”
http://swiateventow.com/pl/inspiracje/5-pomyslow-na-eventowy-gift-bag/

16-18.02.2016 Targi RemaDays Warsaw
Wszystkie firmy i agencje reklamowe zapraszamy na Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2016. W tym roku po raz pierwszy te jedne z największych na świecie Targów Reklamy odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą.
com4tclick zaprasza – Hala F, stoisko E16

Dobre Prezenty 2015
Coroczna publikacja Business Centre Club „Dobre Prezenty 2015” zawiera przewodnik po świecie dobrych prezentów.
Wśród propozycji znalazły się również poduszeczki com4tclick®

18-23.12.2015 WZORY – Targi Designu
Szukając niebanalnych prezentów odwiedź WZORY – Targi Designu – Targ Prezentowy w dniach 18-23 XII 2015 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie na u. Brackiej 25.
Już na miejscu wybierzesz com4tclick’a do domu, do pracy, oraz na prezenty.

22.11.2015 Moje Mieszkanie
W niedzielę 22.11.2015 com4tclick® wystawiał się na świątecznym kiermaszu miesięcznika „Moje Mieszkanie”,
ul. Senatorska 13/15 w Pałacu Prymasowskim w Warszawie

18.11.2015 VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
18 listopada odbyła się już VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Po co firmie nowoczesność? Moja firma w sieci”.  W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawiały się nowo powstałe firmy z I edycji Programu Biznes w Kobiecych Rękach oraz firmy z I edycji tego programu – m. in. Magventus – właściciel marki com4tclick®

KONKURS MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2015
Właściciel marki com4tclick® – firma Magventus została zgłoszona do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2015. W konkursie wzięło udział ponad 500 firm z całego kraju. 23 czerwca 2015 w Sali Notowań na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wręczono nagrody dla finalistów tegorocznej edycji. Zwycięzcą została firma Blix Power Poland sp. z o.o., producent reduktora zużycia energii elektrycznej. Kolejne 4 nagrody otrzymały firmy: FlyTech Solutions sp. z o.o. zajmująca się produkcją innowacyjnych latających systemów bezzałogowych; Phenicoptere sp. z o.o. producent produktu Glov – zmywającego makijaż wyłącznie za pomocą wody; Zieta Prozessdesign – projektowanie i produkcja elementów wystroju wnętrz, z wykorzystaniem technologii, którą określa się mianem „stabilizacji cienkich blach”; Zakład Handlowo-Usługowy „HASAN” Antoni Hasenbeck, producent systemów chłodzenia i oświetlenia maszyn produkcyjnych, a także dystrybutor akcesoriów do obrabiarek i lamp LED. Wszystkim zwycięskim firmom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Szczególne gratulacje od com4tclick® dla Edyty Kocyk – SiDLY sp. z o. o. za innowacyjny pomysł z potencjałem do osiągnięcia sukcesu w skali międzynarodowej – Multisensoryczny Aparat do Telematyki Medycznej, który ma na celu dostarczenie informacji od użytkownika do lekarza. Urządzenie ma formę opaski na rękę. Edyta Kocyk otrzymała w tegorocznej edycji konkursu specjalne wyróżnienie.
Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości.
Patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

com4tclick – innowacja na rynku gadżetów
Są estetyczne, wygodne i pomagają w pozbyciu się uciążliwego bólu nadgarstka, który dokucza zwłaszcza osobom spędzającym długie godziny przy komputerowym biurku. O nowych gadżetach reklamowych, poduszeczkach pod nadgarstek, opowiada pomysłodawczyni produktu – Magdalena Podpora. Czytaj dalej: http://oohmagazine.pl/8903,com4tclick-innowacja-na-rynku-gadzetow.html
Oprócz com4tclick’a będzie można nabyć szeroki asortyment preparatów ziołowych, książek, zdrowej żywności, minerałów, naturalnych kosmetyków i wszystkiego, co służy do pielęgnacji naszego ciała i duszy.
Do zobaczenia

Zapraszamy już w najbliższy weekend do odwiedzenia naszego stoiska na „Mokotowskich spotkaniach vol. 1 – Plac Unii”. Metrem, tramwajem, autem, czy rowerem, koniecznie wpadnij na kawę i na zakupy! ♥ Zabierz ze sobą koleżankę, chłopaka, dzieci, albo psa sąsiada 🙂
Spotkania dedykowane są warszawskiej społeczności, a PLAC UNII City Shopping w weekendy stanie się prawdziwym centrum Mokotowa.
DATA:          28-29.03.2015
MIEJSCE:     PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY:    sobota 10.00-21.00,   niedziela 10.00-20.00
WEJŚCIE i PARKING:    free

„Wygoda pod ręką” – artykuł o poduszeczkach w kwietniowym wydaniu miesięcznika URODA ŻYCIA
com4tclick na Targach Medycyny Naturalnej i Kosmetyki w dniach 6-7-8 luty 2015 na „Warszawiance” hala dolna – Warszawa Mokotów, ul. Piaseczyńska 71.

„Kobiety Przedsiębiorcze: spotkania, konferencje, wywiady, artykuły” 16.01.2015
Beata Tomaszek – autorka blogu http://tyibiznes.blogspot.com/ napisała o mnie i poduszeczkach com4tclick:
http://tyibiznes.blogspot.com/2015/01/biznes-w-kobiecych-rekach-magdalena.html
Życzę miłej lektury i zapraszam na bloga Beaty, która cyklicznie pisze niezwykle ciekawe artykuły o przedsiębiorczych kobietach

MyBaze.com Targi Designu – Edycja świąteczna 13-14.XII.2014
Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa / w godz. 11.00 – 20.00

„Poduszeczki do zadań specjalnych” 16.11.2014
Podczas Konferencji SPK w Centrum Olimpijskim poznałam kolejną z niezwykłych kobiet – autorkę bloga Doradca Piękna, która uczestniczy w targach, wydarzeniach dla kobiet i dzięki temu poznaje wielu wspaniałych ludzi. Nawiązała współpracę z wieloma paniami prowadzącymi swoje biznesy, magazyny i portale internetowe.
W 2012 roku blog „Doradca Piękna” brał udział w konkursie na Blog Roku.
W 2011 i 2012 roku była nominowana do prestiżowej nagrody public relations PRotony w kategorii zespół ds. promocji instytucji.
Swoją karierę zawodową zaczynała od wielkich korporacji, gdzie przez lata zdobywała doświadczenie, które właśnie przekłada się na nowe projekty. Widać, że z pasją zajmuje się kształtowaniem wizerunku kobiet i ich firm, stąd powołanie do życia platformy MamyBiznes.com
Była redaktorem naczelnym kwartalnika dla pracowników jednej z międzynarodowych korporacji, później pisała dla lokalnej społeczności w jednej z dzielnic Warszawy, a teraz jest redaktorem naczelnym nowo powstałego portalu http://www.businesswomannews.blogspot.com/
Polecam tekst „Doradcy Piękna” o com4tclick: „Poduszeczki do zadań specjalnych”

PODUSZECZKI com4tclick NA KONFERENCJACH SIECI PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET 23.10.2014
W dniach 22 i 23 października 2014 odbyły się dwie Konferencje w Centrum Olimpijskim: V Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Jak porażkę przekuć w sukces” oraz „Jak być matką i z sukcesem prowadzić własną firmę”.
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wsparcia i szybko rozwijająca się niezwykła społeczność. Konferencje SPK są wyjątkową okazją do podniesienia wiedzy o prowadzeniu własnej firmy, zdobycia inspiracji do działania, znalezieniu pomysłu na własny biznes, poznania nowych klientów, kontrahentów oraz wspólników. SPK umożliwia dostęp do wiedzy eksperckiej, inspiruje i wspiera.
Podkładki pod nadgarstek com4tclick uczestniczyły w obu tych konferencjach.
Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z uczestniczkami wiele com4tclick’ów znalazło swoich nowych właścicieli 🙂

INAUGURACJA com4tclick 27.09.2014
Inauguracja poduszeczek i sklepu www.com4tclick.pl odbyła się na Konferencji IV Dni Siły 2014 w Warszawie. Jest to coroczne wielkie wydarzenie organizowane przez Akademię Skutecznego Działania mojej Mentorki – Iwony Majewskiej-Opiełki www.asdimo.pl.
Konferencja podzielona była na dwa dni 26-27 września 2014. Pierwszy dzień poświęcony był rozwojowi firmy i tym, którzy chcą zadbać o swoje życie zawodowe. Drugi dzień obejmował zagadnienia z zakresu rozwoju osobistego.
Pani Iwona Majewska-Opiełka jest moją mentorką w pierwszej edycji programu mentoringu biznesowego „Biznes w Kobiecych Rękach”.

CZERWIEC 2014
Poduszeczki com4tclick zostały docenione przez Fundację Przedsiębiorczych Kobiet.
Projekt com4tclick został zakwalifikowany do pierwszej edycji programu mentoringu biznesowego – „Biznes w Kobiecych Rękach”.
Do Programu zostało zakwalifikowanych 50 uczestniczek z województwa mazowieckiego.
Partnerem Projektu jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, a organizatorem Programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet w partnerstwie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy.