https://superexpo.com/pl/targi/54124/warsaw-gift-deco-show-2019/wystawca/397230/com4tclick-magdalena-podpora-na-targach-warsaw-gift-deco-show-2019?panoYaw206&panoEleId157557
24-26 maja na terenie targów Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Warsaw Gift & Deco Show 2019 – Międzynarodowe Targi Upominków i Dekoracji. Był to debiut imprezy, która już na wstępie stała się jednym z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce. W czasie trzydniowej ekspozycji można było zapoznać się z ofertą 800 wystawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych, prezentujących najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i pomysły na wyjątkowe prezenty. Partnerami wydarzenia zostały Targi Rzeczy Ładnych, Och Bazar, Art in Town, Mustache, Mamaville i GiftShow Poland, czyli wiodący przedstawiciele polskiego designu, sztuki użytkowej i uznani producenci nietuzinkowych przedmiotów.
Targi były podzielone na kilka stref tematycznych – Home&Deco, Ceramics&Glass, Celebration, Kids, Mustache Yard Sale, Handmade, Eco/Recycling, Gadgets, Paper&Office i International Sourcing.